3 Eylül 2016 Cumartesi

Ajay Devgn ve Karan Johar Arasında Neler Oluyor ?!

Evet arkadaşlar hepimizin de bildiği gibi Ajay Devgn'ın 'Shivaay' filmi ve Karan Johar'ın 'Ae Dil Hai Mushkil' filmi gişede çakışma yaşayacak. Ama bu çakışma yaşananlardan dolayı biraz çirkinleşti. Ajay Devgn'ın yayınladığı bir ses kaydında geçen konuşmada Karan Johar'ın eleştirmen Kamaal R. Khan'a 'Shivaay' filmini kötü eleştirmesi ve ADHM için ise iyi eleştirilerde bulunsun diye 25 lakh para teklif ettiği öğreniliyor. Telefon konuşması ise Ajay Devgn'ın ortağı Kumar Mangat ve Kamaal R. Khan arasında geçiyor. Kumar Magnat telefonda Kamaal R. Khan'ın ağzından itirafı 3 dakikalık konuşma sırasında alıyor.

Ses kaydında Ajay Devgn'ın ortağı Kumar Mangat da var. Kumar Magnat Kamaal R Khan'a '' Karan Johar'ı kabul ettin mi ? diyor Kamaal R. Khan ise ''Karan Johar tarafından 25 lakh ödeme aldım'' diyor.

Kamaal R. Khan ses kaydının kendi sesine ait olmadığını kabul etmediği gibi attığı tweetle Ajay Devgn için asıl Ajay ve Kumar Mangat bana para teklif etti ama ben geri çevirdim diyor.

Karan Johar'a ses kaydında da konuşulanlar doğru mu diye sorulduğunda ise şöyle cevap verdi.
Karan Johar : '' Kendime olan saygım,itibarım,şirketimin itibarı ve yetiştirilme tarzım bu soruya cevap vermeme izin vermiyor'' dedi.

Ajay Devgn ise bu konu hakkında şöyle konuştu.
Ajay Devgn : '' Ben geçtiğimiz 25 yıldan beri bu sektördeyim ve 100'den fazla filmde bulundum. Babam profesyonel bir aksiyon yönetmeniydi ve benim sektörle duygusal bir bağım var. Bu nedenle Kamaal R. Khan gibi yapımcılardan para koparabilmek için filmler hakkında kötü,aşağılayıcı yorumlar yapan,olumsuzluk yayan,rüşvet alan birinin hala sektörde tutuluyor olması bana acı veriyor ve üzüyor. Bizim kendi sektörümüzdeki insanların böyle unsurları desteklemesi ve sektörün ahlaki olarak bozulmasını görmek üzücü. Ben kesinlikle Karan Johar'ın da gerçekten bu işin içinde olup olmadığını açıklığa kavuşturmak için yetkili makamlar tarafından bu olayın araştırılmasını talep ediyorum'' dedi.

Ses kaydı ile ilgili ise şöyle konuştu
Ajay Devgn : '' Biz sadece Kamaal R. Khan'ın ne söylediğini herkese fark ettirdik. KRK kendini telefon konuşmasına karşı savunurken bile çelişkili ifadeler kullanıyor. O (Kamaal R. Khan) ses kaydındaki sesin kendine ait olduğunu inkar bile etmiyor, bahaneler ve çelişkili ifadeler kullanıyor kendi ile ilgili. Açıklamalarında para almadığını ama telefon konuşmasında aldığını söylüyor. Aklı başındalık bu olayın neresinde ? Sizde ses kaydında benim duyduğumu duydunuz. Karar vermek size kalmış. Onun (Kamaal R. Khan'ın) sözlerine karşı yine onun ( Kamaal R. Khan'ın) kendi sözleri. Ben hayatım boyuncu bu adamla ne yüz yüze geldi ne de konuştum'' dedi.
Ajay Devgn ses kaydını şu yazıyı : '' Kendi kendini açığa çıkaran 1 Numaralı eleştirmen ve gişe analisti Kamaal R. Khan'ın söyleyecekleri varhttps://www.youtube.com/watch?v=uOejVNby2EI&feature=youtu.be '' yazarak paylaştı.

Öte yandan bu olaylardan dolayı Karan Johar ve Kajol arkadaşlığı da görünüşe göre zarar görmüş durumda.
Ajay Devgn'ın ses kaydını paylaştığı tweeti alıntılayarak 'Şok oldum'' yazarak eşine desteğini gösterdi.
Arkadaşlar lütfen hakaret içerecek yorumlar yapmayalım. Herkes saygı çerçevesinde fikirlerini özgürce dile getirebilir. Ama herkesin seveni de var sevmeyeni de var. Onu da düşünerek yorum yapalım.
Haber çeviri düzenleme ve kolaj bize aittir !
Emeğe saygı gösterip umarım bu yazdıklarımı paylaş butonu ya da sayfamızı etiketleyerek alısınız. 

'Ayşe


0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © B.Ç.A Gündem | Bollywood'un Türkiye Adresi | Designed With By Blogger Templates
Scroll To Top